Ayerya Organic Shop

  • Dukkanımızda çiftlik ürünlerimiz olan organik yeşil çizme zeytin, siyah sele ve pembe çizme çeşitlerinin yanı sıra yine aynı varyete olan zeytinlerimizin soğuk sıkım metoduyla elde edilen Organik Naturel Sızma Zeytinyağı bulunmaktadır.
  • Bunun yanı sıra Saanen keçilerimizden  elde ettiğimiz keçi sütü, keçi sepet peyniri ve keçi yoğurdu da ürünlerimiz arasındadır. Mevsimine göre yetiştirdiğimiz sebzelerimiz ve meyvelerimiz de taze olarak dükkanımıza gelmektedir. 
  • Kendi ürettiğimiz ürünlerin yanı sıra organic sertifikalı salçalar, ekşiler, pekmez ve bal gurubumuza ilaveten yine sertifikalı deterjan ve kozmetikler de müşterilerimize sunduklarımız arasındadır.

Вспомните, как неприятно обсуждать с менеджером свою финансовую ситуацию. Поэтому займ без звонков подойдет максимально. Маленький кредит з автоматичним рішенням або позика з 18 років на картку онлайн без відмови. Термінове прийняття рішення за 1 хвилину. Когда хочется побыстрее получить деньги, всегда проще оформить займ на карту без проверок, чем обращаться в банк. Надійність позичальника грає велику роль, тому кредит онлайн з поганою кредитною історією в Україні видають рідко. Швидкий кредит без застави нерухомості або іншого майна в українському банку навряд чи вийде взяти.

 
 
 
 
 
Copyright © 2012. All right reserved. Design by Suleyman Degirmenci