Ayerya Dükkan

  • Dukkanımızda çiftlik ürünlerimiz olan organik yeşil çizme zeytin, siyah sele ve pembe çizme çeşitlerinin yanı sıra yine aynı varyete olan zeytinlerimizin soğuk sıkım metoduyla elde edilen Organik Naturel Sızma Zeytinyağı bulunmaktadır.
  • Bunun yanı sıra Saanen keçilerimizden  elde ettiğimiz keçi sütü, keçi sepet peyniri ve keçi yoğurdu da ürünlerimiz arasındadır. Mevsimine göre yetiştirdiğimiz sebzelerimiz ve meyvelerimiz de taze olarak dükkanımıza gelmektedir. 
  • Kendi ürettiğimiz ürünlerin yanı sıra organic sertifikalı salçalar, ekşiler, pekmez ve bal gurubumuza ilaveten yine sertifikalı deterjan ve kozmetikler de müşterilerimize sunduklarımız arasındadır.

Получить микрозаймы онлайн на карту можно не только таким способом, но и наличными или электронным переводом. Поручители нужны только в банке для получения займа, кредит без контактных лиц на карту выдаётся через МФО быстро и легко. Вигідна пропозиція від українських МФО позика онлайн швидко цілодобово без перевірок. Великий вибір пропозицій з відгуками. Деньги без залога и поручителей, кредит на карту онлайн срочно практически с моментальным решением. Первая сумма до 10 тыс. гривен.

Все дуже докладно розписано уроки англійської мови онлайн. Вивчайте і освоюйте новий матеріал швидко і ефективно.

 
 
 
 
 
Copyright © 2012. All right reserved. Design by Suleyman Degirmenci